Finance

Finanční sektor skýtá celou řadu specifických oblastí. Pro komunikaci a marketing má finanční sektor široký záběr. Společnost Benes Consulting Group poskytuje finančním institucím služby v oblasti korporátní komunikace, produktové komunikace, krizové komunikace a přípravě strategií.


Reference:

logo-spolecnosti

Fincentrum

Fincentrum patří v ČR a na Slovensku mezi tři nejvýznamnější firmy v oboru finančního poradenství. V oblasti finančního poradenství poskytuje řádově 2500 poradců vysoce kvalitní individuální finanční poradenství občanům. Fincentrum dlouhodobě vítězí v nezávislých testech finančních poradců a v roce 2015 se umístilo na desátém místě v prestižním žebříčku Českých 100 nejlepších. Významnou součástí skupiny je realitní kancelář Fincentrum Reality, divize korporátních obchodů, event management a media.

logo-spolecnosti

Komerční banka

Komerční banka je třetí největší bankou v České republice podle velikosti aktiv. Poskytuje klientům komplexní služby v oblasti drobného, podnikového a investičního bankovnictví. Je součástí skupiny Société Générale, která je šestou největší bankovní skupinou v eurozóně (podle tržní kapitalizace). Skupině Komerční banky poskytujeme poradenské služby v oblasti korporátního a produktového public relations, media relations a v oblasti interní komunikace od února 2007.

logo-spolecnosti

PPF Investments

Poskytujeme služby pozice tiskového mluvčího společnosti PPF Investments v případu majetkové účasti klienta v jedné z největších ruských pojišťoven Ingosstrakh. Spolupráce probíhá od roku 2007, kdy společnost PPF Investments podíl v pojišťovně získala. Více informací na www.ingoveritas.eu

logo-spolecnosti

SOLUS

SOLUS je zájmové sdružení právnických osob, jehož cílem je v rámci tzv. odpovědného úvěrování přispívat k prevenci předlužování klientů, k prevenci růstu počtu dlužníků v prodlení, ke zvyšování vymahatelnosti stávajících dluhů po splatnosti a k snižování potenciální finanční ztráty věřitelů. Benes Consulting Group zajišťuje sdružení služby z oblasti komunikace s médii, krizové komunikace nebo rozvíjení vztahů se členy SOLUS.