Real Estate

Společnost Benes Consulting Group je spolehlivým partnerem pro subjekty působící v oblasti developmentu a nemovitostí. Mnohaleté zkušenosti a hluboká znalost oboru je naší velkou devizou. Svým klientům poskytujeme strategické poradenství a služby v oblasti korporátní, produktové i krizové komunikace; zkušenosti máme také v oblasti public affairs. Zajišťujeme legislativní monitoring, pomáháme s prosazováním legislativních změn a s projekty financovanými Evropskými fondy.


Reference:

logo-spolecnosti

Carpaterra Capital Partners

Pro společnosti Carpaterra Capital Partners a NOVA Projekt zajišťujeme kompletní komunikační strategii pro bytový projekt Dlouhá louka v Českých Budějovicích. Bytový dům DLOUHÁ LOUKA nabídne 126 nadstandardně řešených moderních bytů, které zajistí díky orientaci domu výhledy na řeku Vltavu a historické centrum Českých Budějovic, nebo na park Stromovka. Více informací naleznete na www.dlouha-louka.cz.

logo-spolecnosti

FINEP

Společnost FINEP je jeden z největších českých developerů rezidenčních a komerčních projektů. Benes Consulting Group je od ledna 2012 partnerem společnosti FINEP v oblasti korporátní a krizové komunikace. Součástí servisu poskytovaného společnosti FINEP je také komunikace s orgány místní správy při přípravě realitních projektů.

logo-spolecnosti

Noritus

Spolupracujeme při uvedení nové investice – datového centra v Praze Letňanech. Datové centrum zde bude stát na konci roku 2011 a stane se jedním z nejmodernějších ve střední Evropě. Více na www.noritus.cz

logo-spolecnosti

PPF Real Estate

Působili jsme jako strategický poradce v oblasti komunikace u některých realitních projektů společnosti PPF Real Estate. Do portfolia služeb patřila komunikace s veřejností, s místní správou a samosprávou a především s občany dotčených oblastí.