Zdravotnictví

Zdravotnictví je stabilní oblast, které se výrazněji ekonomická krize nedotkla. Společnost Benes Consulting Group se věnovala projektům pro farmaceutické společnosti, privátní investory i státní sféru. I v tomto případě je naší ambicí působit v roli vedoucího komunikačního partnera.


Reference:

logo-spolecnosti

Kvalita Očima Pacientů (KOP)

Projekt KOP měří kvalitu zdravotní péče prostřednictvím zkušenosti/spokojenosti pacientů. Pro pacienty poskytuje objektivní a statisticky průkazné informace o kvalitě jednotlivých zdravotnických pracovišť. Výsledky projektu dokáží porovnat mezi sebou kvalitu nejen celých zdravotnických zařízení, ale i jednotlivých odborných pracovišť v různých zařízeních po celé republice

logo-spolecnosti

Medicon

Se společností Medicon jsme spolupracovali při prezentaci nového centra v Praze 4. Součástí centra je také největší oční klinika ve střední a východní Evropě.

logo-spolecnosti

Medicover

Od roku 2012 jsme poskytovali full servis služby v oblasti komunikace společnosti Medicover. Medicover provozuje v ČR čtyři vlastní zdravotnická zařízení. Komplexní ambulantní lékařskou péči poskytují tři plně vybavené kliniky v Praze 4, Praze 8 a v Brně, v centru Prahy pak Medicover vlastní menší zdravotnické zařízení s vybranými lékařskými obory.

logo-spolecnosti

Progress Medical

Progress Medical je specializovaná investiční společnost z Velké Británie, která podporuje projekty s vysokým potenciálem v oblasti zdravotnictví a navazujících oborů. Společnost Benes Consulting Group se věnovala poradenství při budování image a jména Progress Medical v České republice. Více na www.progressmedical.cz